Facebook

Twitter

YouTube

ul. Floriańska 10, 63-700 Krotoszyn, infolinia: (62) 725 32 34 (35)

Festyn rodzinny w Borzęciczkach związany z realizacją przez placówkę Projektu PL 0432 „ Bądźmy zdrowi – wiemy, więc działamy”

W dniu 11.06.2017 r. w Zespole  Szkoła Podstawowa i Przedszkole  w Borzęciczkach odbył się festyn rodzinny w ramach którego Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna, Stanowisko Pracy ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia przeprowadziła konkurs prozdrowotny związany z realizacją przez placówkę Projektu PL 0432 „ Bądźmy zdrowi – wiemy, więc działamy”.

DSC01830

DSC01834

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Hasło ogłoszonego konkursu brzmiało” Jedzmy zdrowo i kolorowo – warzywa i owoce na naszym stole”. Udział w konkursie wzięło 5 rodzin dzieci  szkolnych, które zaprezentowały przygotowane potrawy na specjalnie stworzonym stoisku. Po dokonanej przez pracownika Stanowiska Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia  oraz pracownika Sekcji Żywienia, Żywności i Przedmiotów Użytku  PSSE Krotoszyn   ocenie  postanowiono nagrodzić wszystkie biorące udział w konkursie osoby. Nagrody ufundowała Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Poznaniu, Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia, która jest autorem Projektu PL 04 32.

Dzieci  przedszkolne ,uczestniczące w festynie otrzymały koszulki z logo Projektu oraz gadżety w postaci zawieszek.

DSC01836

Mapa strony

Mapa zagrożeń