ul. Floriańska 10, 63-700 Krotoszyn, infolinia: (62) 725 32 34 (35)

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krotoszynie

poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

młodszy asystent w sekcji Higieny Żywności, Żywienia i Przedmiotu Użytku

Główne zadania realizowane na stanowisku pracy:

- nadzór nad obiektami będącymi w ewidencji sekcji;

- realizacja czynności kontrolnych z zakresu zapewnienia właściwej jakości zdrowotnej środków spożywczych oraz materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz kosmetyków;

- prowadzenie nadzoru nad jakością żywienia;

- prowadzenie postępowania administracyjnego;

- sporządzanie sprawozdań i analiz.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe preferowane technologia żywności,

- znajomość podstawowych aktów prawnych z zakresu funkcjonowania PIS;

- znajomość normy PN-EN ISO/IEC 17020:2012 „Ogólne kryteria działania różnych rodzajów jednostek inspekcyjnych”;

- umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych (Word, Excel)

- odpowiedzialność;

- umiejętność pracy w zespole;

- rzetelność;

- kreatywność;

- pracowitość.

Oferujemy:

- pracę w administracji publicznej,

- pracę w doświadczonym zespole,

- umowę o pracę,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Mapa strony

Mapa zagrożeń