Facebook

Twitter

YouTube

ul. Floriańska 10, 63-700 Krotoszyn
koronawirus
 logoniepodlegla
Epidemiologia

Epidemiologia

Testy na HIV

Testy na HIV

Historia Czerwonej Kokardki

Historia Czerwonej Kokardki

Profilaktyka

Profilaktyka

 

Finał konkursu „Nie daj szansy AIDS” na film pod hasłem „Krótki film o HIV” 2016r.

W roku 2016r. w ramach realizacji Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS, został ogłoszony konkurs na film nt. profilaktyki HIV/AIDS ph.: „Krótki film o HIV” dla uczniów I, II i III klas szkół gimnazjalnych z terenu województwa wielkopolskiego. Regulamin konkursu został przekazany do wszystkich szkół gimnazjalnych z terenu woj. wielkopolskiego. Na etap powiatowy wpłynęło ogółem 65 prac (finalistów etapu szkolnego). Do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Poznaniu przesłano 29 filmów (laureatów I miejsca etapu powiatowego).

W finale konkursu na film, który odbył się 24.11.2016r. roku w Multikinie przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu, udział wzięli laureaci I miejsca etapu powiatowego wraz z rodzicami i opiekunami (140 osób). Cenne nagrody rzeczowe dla finalistów I, II i III miejsca oraz dla osób wyróżnionych w wojewódzkim etapie konkursu ufundowali:

Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Poznaniu, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolski Urząd Wojewódzki,

Andrzej Trybusz

Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny

Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu

Łukasz Krysztofiak

Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego

Jarosław Cieszkiwicz

Naczelnik Wydziału Zdrowia Publicznego, Departament Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Marszałkowskiego woj. wielkopolskiego w Poznaniu

Katarzyna Wardzińska – Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Laureatki I miejsca Olga Lauba, Gabriela Rożek i Wiktoria Fimińska z Gimnazjum w Zbąszyniu.

Wszyscy uczestnicy finału konkursu w Multikinie uczniowie, ich rodzice i opiekunowie oraz goście zaproszeniu zostali do obejrzenia filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”.

Przygotowała:

Magdalena Stoicka-Kluj

Mapa strony

Mapa zagrożeń